BIOGRAPHY

30. ledna 2015 v 19:36 | Tina | © ashbenzo-online

Celé jméno: Ashley Victoria Benson
Povolání: herečka, modelka
Věk: 25
Datum narození: 18.12. 1989
Místo narození: Long Beach, Kalifornie, USA
Znamení: střelec

Ashley Victoria Benson je americká herečka a příležitostná modelka. Nejvíce se proslavila rolí Hanny Marinové v seriálu Pretty Little Liars.
Narodila se v Kalifornii, má jednu starší sestru. Ve třech letech začala tančit balet, hip-hop a jazz. Ráda zpívala a již ve čtyřech letech zpívala sólo při Vánočním koncertě v kostele. Účinkovala také v několika sborech. V pěti letech se objevovala v katalozích a v osmi letech začala spolupracovat s modelingovou agenturou.
V roce 1999 odstartovala svojí hereckou kariéru. Začala se objevovat v komerčních televizích a v několika hudebních videoklipech. Účinkovala v mnoha reklamách a poté i v seriálech. V roce 2004 se objevila v seriálu Tak jde čas. V témže roce se objevila také v seriálech Křižovatky Medicíny, Zoey 101 nebo v seriálu Sedmé nebe. Ve všech ztvárnila jen menší role. V roce 2006 si střihla roli v seriálu The O.C. V roce 2007 si zahrála ve filmu Bravo, girls: Hurá do toho! Další film ve kterém se objevila byl Bart má holku nebo Přes noc třicítkou. Seriál, kde získala větší pozornost byl Eastwick. Tam hrála po dobu 12 epizod dceru hlavní postavy. V roce 2010 získala velkou roli v seriálu Pretty Little Liars. V roce 2012 se objevila v chystaném filmu Spring Breakers.
 


Aktuální články

Reklama